Banánová krabice potřebuje dalšího člověka.

modre banany napřič

Banánová krabice potřebuje dalšího člověka.

Rádi bychom našli člověka, který se bude chtít začlenit pod Banánovou krabici a podílet se na jejím budování prodejem našich obrazů na prodejních akcích s uměním, designem a módou, které se budou konat vždy jeden celý víkend v měsíci, většinou v Praze.

NUTNOSTÍ JE:

1)mít prostor u sebe doma na uložení obrazů a propagačních předmětů (nějaké chráněné místo, aby se obrazům nic nestalo. Nebude toho moc, vejde se to za skříň)
2)řidičák + auto, případně mít někoho, kdo může obrazy a propagační předměty na prodejní akci dopravit.
3)mít čas vždy celý jeden víkend v měsíci (přesné datum konkrétního víkendu se dozvíte vždy 3 týdny dopředu.)

.

Veškeré obrazy a propagační materiály budete mít uloženy u sebe doma. Jednou za měsíc naložíte věci do auta a vydáte se prodat obrazy na víkendovou prodejní akci s uměním, módou a designem do Prahy. Připravíte stánek, budete navazovat kontakty a rozdávat vizitky. Obrazy které neprodáte si odvezete zpět domů a občas, když přijde objednávka, tak uděláte balíček a obraz pošlete kupci. Možná vás někdy zájemce navštíví osobně, a tak mu vše ukážete. A nakonec mi napíšete e-mail, jak to dopadlo.

Já se budu o Banánovou krabici starat ze zahraničí a občas vám dodám zásobu dalších obrazů.

FINANČNÍ STRÁNKA:

2.000,- za celou jednu víkendovou prodejní akci. (dopravení všech obrazů a propagačních materiálů na místo konání trhu, příprava stánku, aktivní prodej, odvoz všech věcí zpět k vám domů.) Prodejní akce se bude konat vždy pouze jeden víkend v měsíci.

.

Jedná se o naprosto svobodnou a samostatnou práci v inspirativním prostředí umění, mody a designu.

KONTAKT:

jonas@bananabox.cz, +420 603 575 002, Praha

.

Spolu to zvládneme.

díky

MEZI SOCIALNI SITĚ BANANY BEZ POZADI

Jonáš Holub

zpět na seznam publikovaných článků