Eat more bananas.

modre banany napřič

Eat more bananas.

Všimli jste si, že se banán stává modou? Ne, nemluvím o povinném reflexním kroužku, banán má svou úroveň. Řadí se mezi rtěnku, deodorant, ibuprofen, kondom. Je společensky nepostradatelný a dokonce překonal nůž. Tak co má dnes u sebe správný muž? No přece banán!

Hodí se totiž do jakékoliv situace. Nabídnout banán znamená podat klíč k odemknutí přátelství. Banán je ovoce zcela veřejné a přesto k němu mají lidé natolik intimní vztah. Lidé milují tento vztah. Oni vědí, že banán je citlivý, moudrý a žlutý. A to je dokonalý.

Ale pozor. Jestli jste se rozhodl přinést své dámě květiny, tak ona již netouží po květinách. Současná dáma si žádá bohatý trs banánů! …Banán znamená jistotu řešení. Má společenskou úlohu a je jako google. Je to událost, která mění svět. Jako Vaše dáma.

A víte jaká je jeho největší přednost? Je to kompatibilita jeho šlupky s přeplněnými odpadkovými koši. Šlupka ani nelítá, ani nepadá, stačí pouze nalézt to správné těžiště a nasadit odpadkovému koši zlatou korunu. Marně budete hledat natolik tvárný materiál, jakým je právě šlupka od banánu!

Vždyť je to vrtule… Hodit šlupkou, to je gurmánská tečka za konzumací banánu. A hodit na veřejnosti šlupkou, to je bezstarostné gesto, které vám dá tolik energie, jako tři banány najednou. Šlupky jsou povrchní a kluzké, zdají se být sexy.

Někde jsem slyšel, že banán staví, ale mě ve své konzumaci ještě nezastavil.

A to se nezastaví.

Eat more bananas.

MEZI SOCIALNI SITĚ BANANY BEZ POZADI

Jonáš Holub

zpět na seznam publikovaných článků