Aktuality

 

aktuality

výchozí podklad s banány

MEZI SOCIALNI SITĚ BANANY BEZ POZADI

modre banany napřič

Sledujte tuto stránku a neunikne Vám žádný z kroků Banánové krabice. Rovněž doporučujeme sledovat naše profily na internetových sociálních sítích twitter, instagram a pinterest

Náš web není optimalizován pro mobilní a tabletová zobrazení.

FRONTA NA BANANY

5.3.2018: „Jonas vytvari kolaze z krabic na prepravu ovoce. Chtel pouzit jine medium a rozhodl se namalovat stylizovane zatisi pouzitim bananu, jablka, melounu, noze a listu od ananasu. Toto je poprve co namaloval zatisi.“ Tak timto textem byly ve svem anglickem zneni opatreny stitky u obrazu Bananove krabice na nasi historicky prvni vystave, ktera na prelomu roku probihala v Kanade. Se zaverecnou zpravou z vystavy se muzete seznamit v tomto clanku.

insta final final

7.1.2018: Na vedomi se dava, ze poprve v existenci naseho studia dostavame prilezitost vystavit nase obrazy v kamenne galerii a to hned na mezinarodni scene. Vystava se jmenuje And Now For Something Different a je to skupinova vystava rezidentnich umelcu z oblasti udoli reky Bow v Kanade. Vystava bezi od 14. prosince 2017 az do konce ledna 2018 v The Three Sisters Gallery v budove Elevation Place ve meste Canmore v provincii Alberta v Kanade. Podrobny clanek zde.

hotovo1

26.7.2017: Chteli bychom Vas zpetne informovat, ze koncem cervna jsme vystavovali nase umelecke prace na nejprestiznejsi adrese v Praze, v Parizske ul. Zjistili jsme, ze stankarstvi znamena tvrde reholnictvi. Cela akce se nesla ve znameni extremniho horka, potu, krve a slz z nulove trzby. My se ale jentak nedame. Nakouknete do naseho stanku. Ten elegantni susak na pradlo na miste prodejniho pultu je primo genialni napad. 

kdyz ptacka lapaji hezky mu zpivaji

28.4.2017: POZOR, DŮLEŽITÁ INFORMACE! Bohužel, konání dubnového UMtrhu o víkendu 29 a 30 se z důvodu nepřízně počasí ruší. Naši účast na této umělecké prodejní akci přesouváme až na poslední víkend v červnu (24-25). Zveřejnění podrobnějších informací o tomto červnovém termínu očekávejte v budoucnu. Děkujeme za pochopení a věříme, že nám zachováte Vaši přízeň. 

insta final final

19.4.2017: Vážení přátelé Banánové krabice. Dokončujeme poslední rozdělané obrazy, abychom Vám je mohli představit na prodejní akci s uměním nazvané UMtrh, která bude probíhat poslední dubnový víkend (29-30) před hotelem Intercontinental v Pařížské ulici. Vyražte do centra Prahy a navštivte náš stánek, který bude plný poctivého umění za přátelské ceny. Rádi Vás uvidíme.

hotovo1

19.12.2016: V krabici se dějí věci! Na stole máme rozpracovánu další sérii našeho umění a o svátcích se chystáme pořídit několik zásadních promo fotografií. promo fotografií. V novém roce vám představíme novou reklamu na našem firemním automobilu a symbolicky zasadíme banánovník. Děkujeme vám, že můžeme růst.

Banánová krabice? Kdo to dělá, Jak to vzniklo, Chci to vidět, Již prodané, Obchodní zastoupení, Navázat spolupráci, Blog, Kontakt

modre banany napřič

MEZI SOCIALNI SITĚ BANANY BEZ POZADI

FINALNI BAREVNE ZAPATI PRO BANANABOX

hotovobanany dvakratVyrobeno na Linuxu

linuxlogooo©