Aktuality

aktuality

výchozí podklad s banány

modre banany napřič

Sledujte tyto aktuality a neunikne Vám žádný z kroků Banánové krabice. Rovněž doporučujeme navštívit naši fotogalerii na zábavné adrese:

spagetiskecupem.rajce.net

Webovky Banánové krabice jsou koncipovány za účelem experimentálního kurátorování vlastní umělecké činnosti. Jsou publikovány ve dvou jazykových verzích, obsahují internetový obchod a jejich funkčnost je průběžně testována v širokém spektru internetových prohlížečů.

FRONTA NA BANANY

27.12.2020: A teď si zaspíváme: „Zelená je tráva, fotbal to je hra, a to slunce kulaté, věc je záhadná, tak si každý z nás na něj pozor dej, ať nejsi spálenej. Hlásíme plnou aktualizaci našich webových stránek. Hey!“ A teké instagramového účtu kam během vánočních svátků přidáváme každý den jeden nový obrázek. „Něco si přej.“

kdyz ptacka lapaji hezky mu zpivaji

5.3.2018: „Jonáš vytváří koláže z krabic na přepravu ovoce. Chtěl použít jiné médium a rozhodl se namalovat stylizované zátiší za použití banánu, jablka, melounu, nože a listů od ananasu. Je to jeho první zátiší životě.“ Tak tímto textem byly ve svém anglickém znění opatřeny štítky u obrazu Banánové krabice na naší historicky první výstavě, která na přelomu roku probíhala v Kanadě. Se závěrečnou zprávou z výstavy se můžete seznámit v tomto článku.

insta final final

7.1.2018: Na vědomí se dává, že poprvé v existenci našeho studia dostáváme příležitost vystavit naše obrazy v kamenné galerii a to hned na mezinárodní scéně. Výstava se jmenuje And Now For Something Different a je to skupinová výstava rezidentních umělců z oblasti údolí řeky Bow v Kanadě. Výstava běží od 14. prosince 2017 až do konce ledna 2018 v The Three Sisters Gallery v budově Elevation Place ve městě Canmore v provincii Alberta v Kanadě. Podrobný članek zde.

hotovo1

26.7.2017: Chtěli bychom Vás zpětně informovat, že koncem června jsme vystavovali naše umělecké práce na nejprestižnější adrese v Praze, v Pařížske ul. Zjistili jsme, že stánkařství znamená tvrdé řeholnictví. Celá akce se nesla ve znamení extrémního horka, potu, krve a slz z nulové tržby. My se ale jentak nedáme. Nakoukněte do našeho stánku. Ten elegantní sušák na prádlo na místě prodejního pultu je přímo geniální nápad. 

kdyz ptacka lapaji hezky mu zpivaji

28.4.2017: POZOR, DŮLEŽITÁ INFORMACE! Bohužel, konání dubnového UMtrhu o víkendu 29 a 30 se z důvodu nepřízně počasí ruší. Naši účast na této umělecké prodejní akci přesouváme až na poslední víkend v červnu (24-25). Zveřejnění podrobnějších informací o tomto červnovém termínu očekávejte v budoucnu. Děkujeme za pochopení a věříme, že nám zachováte Vaši přízeň. 

insta final final

19.4.2017: Vážení přátelé Banánové krabice. Dokončujeme poslední rozdělané obrazy, abychom Vám je mohli představit na prodejní akci s uměním nazvané UMtrh, která bude probíhat poslední dubnový víkend (29-30) před hotelem Intercontinental v Pařížské ulici. Vyražte do centra Prahy a navštivte náš stánek, který bude plný poctivého umění za přátelské ceny. Rádi Vás uvidíme.

hotovo1

19.12.2016: V krabici se dějí věci! Na stole máme rozpracovánu další sérii našeho umění a o svátcích se chystáme pořídit několik zásadních promo fotografií. V novém roce vám představíme novou reklamu na našem firemním automobilu a symbolicky zasadíme banánovník. Děkujeme vám, že můžeme růst.

 AFRICA  N.AMERICA  AUSTRALIA  ASIA  ANTARKTICA  S.AMERICA  EUROPE

modre banany napřič

MEZI SOCIALNI SITĚ BANANY BEZ POZADI

FINALNI BAREVNE ZAPATI PRO BANANABOX

hotovobanany dvakratVyrobeno na Linuxu

linuxlogooo©